Forum-TR.CoM

Tam Versiyon: Vogue Deprem Kampanyası
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Ülkemizi derinden etkileyen deprem oldukça hepimizi sarstı. Bu zor zamanları hep birlikte yaralarımızı sararak atlatacağız. Bu zor günlerde herkesten beklediğim yardımlarımızı hiçbir zaman deprem bölgesine ulaştırabilmemiz. Bunun için Vogue Türkiye x Unicef Türkiye çok güzel bir çalışmaya imza atmışlar. Depremden etkilenen çocuklar için Fashion Uunites for Türkiye kampanyası kapsamında yardım kampanyası düzenliyorlar. Çocuklar için oluşturdukları bu kampanyayı çok sevdim. Çocuklar her zaman önceliğimiz olmalı. Bu güzel kampanyayı düşünenleri tebrik ederim.
Vogue Türkiye Unicef ile çok güzel bir bağış kampanyası başlatmış. Bu kampanyada Türk moda tasarımcıları tasarım yaparak. Buradan sağlanan gelirlerle depremzede çocuklar için bağışlar aktarılacak. Bu güzel kampanyayı herkes duymalı. Diğer firmalardan beklediğimiz bu aslında. Herkes elini taşına altına koymalı elimizden ne geliyorsa her şeyi yapmaya çalışmalım. Özellikle deprem bölgesinde yaşanan felaketleri biliyorsunuz. Daha hızlı toparlanabilmek için bu kampanyaları her zaman desteklemeliyiz. Buna hepimizin ihtiyacı var. Yaralarımızı hep birlikte saracağız. Birlik ve beraberlik içerisinde bu zor günlerin üstesinden geleceğiz inşallah. Böyle kampanyaların daha fazla olması dileğiyle. Vogue Türkiye bu kampanyanın ilk ayağı oldu. Diğer herkesten beklediğim böyle kampanyalara destek olmaları. Depremzede çocuklar bizim için çok değerli. Diğer firmalara da umarım örnek olur bu kampanya. Bağış linkini buraya bırakıyorum: [Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir Kayıt Olmak İçin Buraya Tıklayın!]