Forum-TR.CoM

Tam Versiyon: Mustafa Düşünceli - Dolandırıcı Dikkat Edin !!
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhabalar Wmaracı ve çeşitli webmaster forumları ve forumlara .com .net domain alınır diye konu açtım. Aşşağıda verdiğim gibi. BU KONUYU AÇMA SEBEBİM BAŞKALARI DOLANDIRILMASIN.

---------------------------------------------

Gece saat 23:50' de Mustafa Düşünceli namı diğer mustafaeys adlı kişi bana ulaştı.

[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir Kayıt Olmak İçin Buraya Tıklayın!]

[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir Kayıt Olmak İçin Buraya Tıklayın!]

Akabinde Wmaracı yahud R10 gibi webmaster araçlarından üyelik ismini sordum ve kullanmadığını söyledi. Gidip numarasını ve ismini soy adını kendi search yazılımlarımla aradım ve bir forumda dolandırıcı olduğu yazılmış ve orada ki nick namesini bulup Wmaracı ve R10 da arattım.

Kişi hem Wmaracından hem R10'dan DOLANDIRICILIK suçu yüzünden ban yemiş ve farklı forum sitelerinde aynı şekilde çalışmalarına devam etmiş.

1- [Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir Kayıt Olmak İçin Buraya Tıklayın!]

2- [Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir Kayıt Olmak İçin Buraya Tıklayın!]

3- Kendi edindiğim bilgiler ile sanırım şahıs Antalya'da yaşıyor.

Numarası bu: +90 538 027 66 30

Lakin bunun gibi mesleği dolandırıcı olanlar için numara kolay iş rahat rahat değişirler onun yerine ben size bu şahsın ses tonunu ( Ses Kaydını ) bırakayım ola ki duyarsınız başka bir isimle soy isimle yada numara ile DOLANDIRILMAYIN dikkat edin. Para kolay kazanılmıyor..